Detska-postel.cz   »   Dětské postele   /   Postele se zábranou   /   Dětská postel se zábranou - Dino

Filip
sleva

PRODEJ SKONČIL - Dětská postel se zábranou - Dino

Naše cena: od 2 869 Kč
Původní cena: od 3 579 Kč
Hodnocení
4.4
21 Hodnocení


Dětská postel se zábranou - Dino

AKCE ! DEKORACE K POSTELI  ZDARMA!

Pořídit pro děti moderní, krásnou, barevnou postel je hračka. Nicméně, je důležité, aby dětská postel byla nejen moderní, ale také praktická, funkční, bezpečná a vhodná pro zdravý dětský spánek.

A právě taková je dětská postel se zábranou - Dino. Krásní dinosauříci jsou vhodní pro všechny dětské interiéry, zamilují si je jak děti, tak i dospělí. Zkrášlí a doplní holčičí i chlapecký dětský pokojíček.

Při výrobě postele se využívají tiskařské barvy, které jsou ekologické a co víc, zajišťují se laminátovým profilem. Díky tomu nedochází k vyblednutí a o opotřebovávání barev.

Dětská postel disponuje zábranou, která je velmi funkční. Je možno jí sundat, tudíž postel poroste spolu s vašimi dětmi. Během dne můžete zábranu sundat a děti si mohou hrát, v noci naopak zábrana chrání dětský spánek a děti před pádem z postele.

Velmi kvalitní zpracování postele jí dodává, spolu s kvalitním použitým materiálem, robustnost, odolnost a požadovanou kvalitu. Díky tomu je dětská postel skvělá a vhodná pro všechny děti.

Postel disponuje roštem, který se vyrábí z lišt, které jsou tlusté dva centimetry. Nosnost dětské postele je do 150 kilogramů, tudíž si na ni mohou sednout i lehnout rodiče a postel nebude poškozena.

Součástí postele není matrace, tu je nutno pořídit samostatně a to v levém sloupci, v kategorii MATRACE. Zde si vyberete příslušný rozměr i materiál.

DEKORACE K POSTELI V CENĚ 390 KČ JSOU PŘIKLÁDÁNY ZDARMA!

Rozměry: - 164x77x60 cm

                 - 164x87x60 cm

                 - 164x97x60 cm

Barva postele: bílá
Provedení postele: se zábranou, s úložným prostorem, s potiskem
Materiál postele: lamino

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.4
21 zákázníků
hodnotilo