Detska-postel.cz   »   Dětské postele   /   Kovové postele   /   Dětská kovová postel model 2 S černá

PRODEJ SKONČIL - Dětská kovová postel model 2 S černá

Naše cena: od 7 999 Kč
Hodnocení
4.6
15 Hodnocení


Dětská kovová postel model 2 S černá

Nádherná ručně dělaná kovová postel do dětského pokoje, vám přinese eleganci a styl. Krásné dekorační prvky, jako je srdce na boku postele nebo kované části typu "S", si zamilujete. Originální tvar postele je možné využít i jako pohovku. Kulaté zakončení postele je velmi praktické a bezpečné. Pohovka je ideálním doplňkem do dětského pokoje nebo pro terasu či zahradu.

Postel je vyrobena z vysoce kvalitní oceli. Kovový rám je složen ze čtyř částí, které jsou spojeny šrouby. Konstrukce postele je velmi pevná a stabilní. Nohy postele jsou vyrobeny z kovu kruhového průřezu o průměru 27 mm a příčky mají průměr 21 mm. Výplně jsou tvořeny kovovými tyčemi o průměru 8 mm. Součástí postele je dřevěný laťkový rošt. 

Matrace není součástí postele. Můžete si ji však objednat v levém panelu sekce MATRACE, kde si vyberete příslušný rozměr. Doporučená výška matrace je 16 cm.

Vzhledem k ručnímu svařování, se mohou jednotlivé rozměry lišit zhruba do 1 cm.

Vnější rozměry: výška – cca 100 cm výška od podlahy k matraci – cca 22 cm šířka konstrukce – cca 95 cm délka konstrukce – cca 207 Vnitřní rozměry: šířka postele - 90 cm délka postele – 200 cm.

Rozměr postele: 200x90 cm
Barva postele: černá
Materiál postele: kov

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
15 zákázníků
hodnotilo