Detska-postel.cz   »   Dětské postele   /   Kovové postele   /   Dětská kovová postel model 13

PRODEJ SKONČIL - Dětská kovová postel model 13

Naše cena: od 9 599 Kč
Hodnocení
4.7
10 Hodnocení


Dětská kovová postel model 13

Překrásně zpracovaná postel-pohovka s kovanými detaily, které čerpají inspiraci ze španělské architektury. Postel má krásně zdobené opěradlo ve tvaru oblouku s různými detaily. Pohovka se stane nezbytnou součástí vašeho interiéru. Kvalitní zpracování postele zajistí dlouhou životnost pohovky.

Postel je vyrobena z vysoce kvalitní oceli. Kovový rám je složen ze čtyř částí, které jsou spojené šrouby. Konstrukce je tak velmi pevná a kvalitní. Nohy postele jsou také z kovu kruhového průřezu o průměru 27 mm a jednotlivé příčky mají průměr 21 mm. Výplň z kovu je kruhového průřezu o průměru 17 mm a tloušťce 2 mm. Součástí postele je i dřevěný laťkový rošt.

Matrace není součástí postele. Můžete si ji však pořídit v naší sekci MATRACE, kde si vyberete příslušný rozměr. Ideální výška matrace je cca 16 cm.

Vzhledem k ručnímu svařování jednotlivých dílů postele, se mohou rozměry lišit zhruba do 1 cm.

Vnější rozměry: výška boků – cca 76 cm výška od podlahy k matraci – cca 22-23 cm výška opěradla - 82 cm šířka konstrukce – cca 93,5 cm délka konstrukce – cca 207 cm Vnitřní rozměry: šířka postele - 90 cm délka postele – 200 cm

Rozměr postele: 200x90 cm
Barva postele: černá
Materiál postele: kov

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.7
10 zákázníků
hodnotilo