Detska-postel.cz   »   Dětské postýlky   /   Cestovní postýlky   /   CHIPOLINO Cestovní postýlka Twin stars - CHIPOLINO LTD.

PRODEJ SKONČIL - CHIPOLINO Cestovní postýlka Twin stars - CHIPOLINO LTD.

Naše cena: od 3 439 Kč
Původní cena: od 4 299 Kč
Hodnocení
5
4 Hodnocení


CHIPOLINO Cestovní postýlka Twin stars - CHIPOLINO LTD.

Cestování s malými dětmi je pro mnohé rodiče složité, musí sebou brát mnoho věcí, bez kterých se děti jednoduše neobejdou. Proto raději odpouštějí od cest, což je velká škoda. Cestovní postýlka může při cestách pomoci.

Cestovní postýlka Twin stars Chipolino je moderní, barevná a krásná, vhodná pro všechny děti, kluky i holky. S cestovní postýlkou pro dvě děti budou cesty jednodušší, můžete jí rozložit na chalupě, u rodičů, na návštěvě, zkrátka kdekoliv.

Cestovní postýlka disponuje dvěma košíky, které jsou opatřeny matrací se stříškami a měkkými hračkami. Najdete zde také dvě houpací tyče a kolečka, díky kterým je manipulace s postýlkou jednoduchá, můžete jí přemístit, kdekoliv potřebujete.

Najdete zde také kapsu na různé drobnosti, boční vchod na zip, tudíž si děti mohou do postýlky vejít samy. Postýlka se vyrábí ze 100% bezpečných materiálů, vyrábí se podle evropského standardu EN716.

K cestovní postýlce můžete pořídit další příslušenství, například skládací matrace, mobilní lůžko, vibrace, odkládací tácek, zvedací kruhy. To vše se prodává samostatně a můžete to zakoupit zvlášť.Cestovní postýlka je velmi snadno ke složení, můžete jí, díky přenosné tašce, kamkoliv převést a přenést. Cestování tak již nebude žádný problém.

- pro děti od 0 měsíců

- hmotnost do 15 kilogramů

 

Rozměry:  

- rozložená postýlka - 84x84x114

- složená postýlka -    77x82x32

Rozměr postýlky: 100x70 cm
Provedení postýlky: s kolečky, boční vstup
Materiál postýlky: polyester / kov / plast
Barva postýlky: červená, modrá, šedá, žlutá, jiné barevné provedení

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
5
4 zákázníků
hodnotilo